fa-IR   English (United States)
 • خسارت2
 • شرکت نواندیشان مهرگان از سال 1387 برای اولین بار درکشور اقدام به پرداخت سیار خسارت اتومبیل از طریق واحد سیار کارشناسی خسارت در سریعترین زمان ممکن نموده است.

  پرداخت سیار خسارت
 • کسب رتبه اول برای چهارمین سال متوالی
 • طرح وِیژه بیمه عمر
 • بيمه آتش سوزي يکي از قديمي ترين رشته هاي بيمه اي است. اهميت اين بيمه تا آنجاست که در کشور هاي توسعه يافته تقريبا هيچ دارايي يا مالي را نمي توان يافت که داراي بيمه اتش سوزي نباشد.

  بیمه آتش سوزی
 • بیمه آسیا جهت رفاه حال هموطنانی که قصد عزیمت به خارج ازکشور را دارند با دو شرکت امداد رسان آکسا و مفری قرارداد همکاری دارد. این بیمه نامه با مجموعه ای ازتعهدات متعدد، امنیت خاطر مسافران عازم به خارج ازکشـور را به ارمغان می آورد.

  بیمه مسافرت
 • در کشور ما همه ساله با حجم بسيار بالايي از تصادفات رانندگي و خسارت های جاني و مالي رو به رو هستیم. از اینرو بيمه آسيا به منظور ارائه خدمات مناسب ، پوشش هاي خود را در سه بخش بیمه اتومبیل عرضه مي کند:  ثالث، بدنه و سرنشین

  بیمه اتومبیل
 • با بيمه مسئوليت، شركت ها و مؤسسات حمل و نقل مي توانند، ضمن اعمال دقت و مراقبت هاي لازم، با خاطري آسوده مبادرت به حمل و نقل كالا نموده و مسئوليت ناشي از خسارت هاي وارده به محمولات مورد حمل را كه در اثر خطرهاي بيمه شده حادث شده باشد را به بیمه آسيا واگذار نمايند.

  بیمه حمل و نقل
 • همه ما در جستجوي آرامش و آسودگي خيال هستيم. اضطراب، آشفتگي، حادثه و مرگ پديده هايي هستند كه همواره زندگي انسان ها را مورد تهديد قرار مي دهند.  به راستي آیا نمي توان با بیمه های عمر و پس انداز، در هنگام بروز اين گونه موارد، خانواده ها را از آسيب و گزند حفظ كرد و آرامش و اميد را براي آنان به ارمغان آورد؟

  بیمه عمر
 • بیمه آسیا، مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان را در قبال بیمارانی که به علت خطا، غفلت و یا کوتاهی پزشکان و پیراپزشکان در انجام امور پزشکی دچار صدمه های جسمانی یا روانی گردیده و یا فوت شوند ، تحت پوشش قرار می دهد .

  بیمه مسئولیت پزشکان
 • کارفرمایان و پیمانکاران ساختمانی و صنعتی  می توانند مسئولیت خود را در مقابل خسارت های جانی وارد به کارگران تحت امر، کارکنان و سایر اشخاص ثالث حاضر در محل کار تحت پوشش بیمه مسئولیت قراردهند.

  بیمه مسئولیت کارفرما
 • بيمه های مهندسي از جمله بيمه هاي جديد در بازار جهاني بيمه محسوب مي شوند که با توجه به کاربردهاي گوناگون آن ، از تنوع نسبتا زيادي نيز برخوردار هستند. بیمه نامه های تمام خطر نصب و مقاطع کاری، ماشین آلات کارگـاهی، پول در گردش و صندوق در زمره بیمه های مهندسی میباشند.

  بیمه مهندسی
 • صدور آنلاین بیمه نامه ها ، پرداخت الکترونیکی خسارت، انتقال تخفیف بیمه نامه ثالث به خودروی جدید، اعمال تخفیف سایر شرکت های بیمه ای، کارشناسی و پرداخت خسارت در محل و...

  خدمات ویژه

جدیدترین رویداد مهم شرکت

لینک های مفید

 

کانال تلگرام نواندیشان مهرگان

telegram.me/INOMinsurance

استعلام خسارت بیمه نامه های درمان

برخی از کتب بیمه ای ثبت شده در سایت

راه‌کارهای مدیریت خسارات بیمه درمان تکمیلی
پنجشنبه, مرداد 21, 1395 by مدیر سایت

بیمه درمان تکمیلی در کنار بیمه‌های پایه درمان نقش مهمی در سیستم سلامت ایران ایفا می‌کند. این بخش سهم نزدیک 18 درصدی از پرتفوی صنعت بیمه ایران را در اختیار دارد....

?????? ?????...
کاربردهای مدل سازی رگرسیونی در علوم اکچوئری و مالی بيمه
پنجشنبه, خرداد 27, 1395 by مدیر سایت

انتشار كتاب کاربردهای مدل سازی رگرسیونی در علوم اکچوئری و مالی توسط انتشارات پژوهشكده بيمه با هدف تامين نيازهاي تحليل‌گران مالي در مواجهه با تغييرات شتابان مباحث ريسك و برخورداري از ابزارهاي تحليل رگرسيوني صورت گرفته است.

?????? ?????...
طرح پژوهشي مباحث اولویت دار نهاد ناظر بيمه
پنجشنبه, خرداد 27, 1395 by مدیر سایت

طرح پژوهشی"مباحث اولویت‌دار کارگروه ساختار و کارکرد نهاد ناظر پیرامون بیمه مرکزی ج.ا.ایران" در پژوهشکده بیمه اجرا شد.

?????? ?????...
نظریه مخاطره اکچوئرال مدرن با استفاده از R
پنجشنبه, خرداد 13, 1395 by مدیر سایت

نظریه ریسک یکی از مهمترین بخش های آموزش اکچوئرال میباشد و این موضوع بعنوان یکی از سرفصل هایی است که توسط انجمن اکچوئری امریکا تصویب شده و انجمن اکچوئری های اروپا آن را توصیه کرده است.

?????? ?????...
مبانی بیمه سنجی بیمه های حوادث
سه شنبه, خرداد 11, 1395 by مدیر سایت

كتاب مبانی بیمه سنجی بیمه های حوادث با هدف توسعه مهارت‌هاي فردي و حرفه‌اي متخصصان اين حوزه كه دارای دانش عملی در مورد چگونگی کنش متقابل ریسک‌های مختلف با یکدیگر و با محیط وقوع اين ريسك‌ها هستند، انتشار يافت.

?????? ?????...

شرکت در نظرسنجی

سطح خدمات ما را چگونه ازریابی می کنید ؟
ثبت نظرسنجی 

آمار بازدیدکنندگان

تعداد بازدیدها : مجموع بازدیدها :
امروز : 665
دیروز : 677
هفته جاری : 665
هفته گذشته : 6627
این ماه : 22554
ماه گذشته : 31276
کل بازدیدها : 1653091
جدیدترین اخبار و مقالات
تایید سطح یک توانگری مالی بیمه آسیا

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سطح یک توانگری مالی سال 1397 بیمه آسیا (معادل 107درصد) را تایید کرد.

دوشنبه, آبان 21, 1397
رتبه اول بیمه آسیا از نظر کیفیت افشا و اطلاع رسانی مناسب

شرکت بیمه آسیا به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور و حائز رتبه اول گروه موسسات بیمه ای یکصد شرکت برتر کشور برای چهار سال متوالی شناخته شد

سه شنبه, خرداد 22, 1397
بیمه آسیا؛ تنها شرکت بیمه ای که کلیه حساب های مالی و دیه را تسویه کرد

شرکت بیمه آسیا مفتخر است اعلام نماید: این شرکت  تنها شرکت بیمه ای است که کلیه حساب های مالی خود شامل دیه، خسارت و ... را تا پایان سال 1396 با کیله بیمه گذاران خود تسویه نمود.

سه شنبه, ارديبهشت 04, 1397
بیمه آسیا رتبه اول گروه موسسات بیمه ای را کسب کرد

بیمه آسیا دربیستمین سال رتبه بندی شرکت های برتر ایران و در میان 500 شرکت بزرگ کشور، رتبه اول گروه موسسات بیمه ای شرکت های برتر ایران را کسب کرد.

دوشنبه, بهمن 30, 1396
لزوم تغییر رویکرد در مدیریت ریسک سوانح طبیعی در ایران /هومن معتمد

سرزمین 65/1 میلیون کیلومترمربعی ایران با اقلیمی نیمه­ خشک و در عین حال کوهستانی و با اقلیمی متنوع در معرض 31 نوع از مجموع 40 نوع سوانح طبیعی شناخته شده در جهان قرار دارد.

12 ساعت پیش
دیدار با رئیس محترم بیمه مرکزی جناب آقای دکتر سلیمانی و معاونین محترم بیمه مرکزی

آیین- گزارش جلسه ؛ بنا بر درخواست کانون سراسری نمایندگان بیمه البرز در ماه گذشته  موارد ذیل بیان گردید و به سمع و نظر بالاترین مرجع صنعت رسانیده شد ؛

12 ساعت پیش
نتايج طرح پژوهشی چارچوب اجرایی و قواعد نظارتی حاکم بر ادغام و تملیک در شرکت های بیمه

نتايج طرح پژوهشی چارچوب اجرایی و قواعد نظارتی حاکم بر ادغام و تملیک در شرکت های بیمه از دو جنبه حقوقی و مالی ارايه شد

12 ساعت پیش
سامانه نشر کتاب پژوهشکده بیمه

پژوهشکده بیمه با راه اندازی سامانه نشر کتاب روند دریافت و بررسی آثار علمی مولفان و مترجمان را آسان و تسریع کرد.

2 روز پیش
روایت جالب صادق زیبا کلام از صنعت بیمه

زیبا کلام : تعقل اقتصادی در صنعت بیمة ایران وجود ندارد چون صنعت بیمة ایران به دست خصوصی های واقعی اداره نمی شود./ خسروشاهی: اگر مردم را قانع کنید که نسبت به بیمه‌ها نگاه بلندمدت داشته باشند آنها قادرند سیاستمداران را به آن سمت بکشانند.

3 روز پیش
مقاله برتر بیمه آسیا در همایش ملی بیمه و توسعه

مقاله "نقش فناوری اطلاعات در کاهش تقلبات و تخلفات بیمه ای" به عنوان مقاله برتر وهفت مقاله دیگر به صورت پوستر در همایش ملی بیمه و توسعه انتخاب شدند.

4 روز پیش
نواندیشان مهرگان در یک نگاه
    

تالار افتخارات

و گواهینامه ها

 

شرکت نو اندیشان مهرگان نماینده حقوقی و درجه یک بیمه آسیا ، از سال 1382 فعالیت خود را آغاز نموده است . تفکر حرفه ای،نو اندیشی و خلاقیت مؤلفه های بنیادی تأسیس شرکت می باشند. نواندیشان مهرگان با نگاهی هوشمندانه و حرفه ای به صنعت بیمه و با هدف افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور و جلب اعتماد بیمه گذاران از زمان تأسیس تاکنون در این راستا گام های تعیین کننده ای برداشته است.

این شرکت با بکارگیری کادری مجرب از کارشناسان و متخصصان اقدام به طراحی و پیاده سازی بسترهای مناسب و لازم در صنعت بیمه در سه زمینه اصلیخدمات بیمه، خدمات آموزش و خدمات مشاوره نموده است .

اطلاعات بیشتر...

مسابقه بزرگ ایده های برتر بیمه ای
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟