لیست کامل کتب
لیست اخبار و رویدادهای مهم
اخذ نمایندگی فروش انتشارت پژوهشکده بیمه

شرکت نواندیشان مهرگان، نمایندگی فروش انتشارات پژوهشکده بیمه را اخذ کرده است.

علاقمندان جهت تهيه كتب پژوهشكده بيمه مي توانند به شرکت نو اندیشان مهرگان مراجعه و يا از طريق ارسال پستي اقدام به خريد آن نمايند.

صدای مشتری :- 37777141-031

E-mail:  BookShop@inom.ir

دانلود لیست کتب پژوهشکده بیمه

برخی از کتب بیمه ای
 • راه‌کارهای مدیریت خسارات بیمه درمان تکمیلی

  بیمه درمان تکمیلی در کنار بیمه‌های پایه درمان نقش مهمی در سیستم سلامت ایران ایفا می‌کند. این بخش سهم نزدیک 18 درصدی از پرتفوی صنعت بیمه ایران را در اختیار دارد....

 • کاربردهای مدل سازی رگرسیونی در علوم اکچوئری و مالی بيمه

  انتشار كتاب کاربردهای مدل سازی رگرسیونی در علوم اکچوئری و مالی توسط انتشارات پژوهشكده بيمه با هدف تامين نيازهاي تحليل‌گران مالي در مواجهه با تغييرات شتابان مباحث ريسك و برخورداري از ابزارهاي تحليل رگرسيوني صورت گرفته است.

 • طرح پژوهشي مباحث اولویت دار نهاد ناظر بيمه

  طرح پژوهشی"مباحث اولویت‌دار کارگروه ساختار و کارکرد نهاد ناظر پیرامون بیمه مرکزی ج.ا.ایران" در پژوهشکده بیمه اجرا شد.

 • نظریه مخاطره اکچوئرال مدرن با استفاده از R

  نظریه ریسک یکی از مهمترین بخش های آموزش اکچوئرال میباشد و این موضوع بعنوان یکی از سرفصل هایی است که توسط انجمن اکچوئری امریکا تصویب شده و انجمن اکچوئری های اروپا آن را توصیه کرده است.

 • مبانی بیمه سنجی بیمه های حوادث

  كتاب مبانی بیمه سنجی بیمه های حوادث با هدف توسعه مهارت‌هاي فردي و حرفه‌اي متخصصان اين حوزه كه دارای دانش عملی در مورد چگونگی کنش متقابل ریسک‌های مختلف با یکدیگر و با محیط وقوع اين ريسك‌ها هستند، انتشار يافت.

 • فرم پیشنهاد بیمه عمر انفرادی و گروهی

  هدف اساسی بیمه‌های عمر ایجاد و جمع‌آوری ذخایر مالی و سرمایه‌گذاری و کسب سود حاصله از سرمایه‌گذاری و نهایتاً ایفای تعهدات شرکت بیمه‌گر در قبال بیمه‌گذاران می‌باشد.

 • فرم پیشنهاد بیمه درمان گروهی

  بدون شک در فضای کنونی اقتصاد کشور دسترسی صنعت بیمه به جایگاه واقعی‌اش، بدون کنترل، نظارت و هدایت این صنعت میسر نخواهد بود.

 • مطالعه فرم‌های پیشنهاد مشورتی در بیمه‌های اتومبیل

  این پژوهش با نگاهی به تجارب جهانی و مبانی نظری، عوامل و مؤلفه‌های مؤثر در نرخ‌گذاری بیمه‌های اتومبیل را در سه گروه مهم ویژگی‌های فردی راننده، ویژگی‌های خودرو و کاربری خودرو، شناسایی و طبقه‌بندی نموده است.

 • مطالعه فرم‌های پیشنهاد مشورتی در بیمه‌های آتش‌سوزی

  با مطالعه نحوه نرخ‌گذاری بیمه آتش‌سوزی در کشور، در مي‌يابيم در ایران متغیرهای اندکی در نرخ‌گذاری مدنظر قرار می‌گیرند و عملاً بسیاری از متغیرهای مهم دیگر در محاسبات در‌نظر‌گرفته نمي‌شوند.

 • مطالعه فرم‌های پیشنهاد مشورتی در بيمه‌هاي باربری

  این پژوهش با استفاده از اطلاعات تجربی شرکت‌های بیمه، و ادبیات موضوع و کلوزهای  A ، B ، C ، Total loss بیمه‌گران لندن، ریسک‌هایی که محموله‌های زمینی، هوایی و دریایی را تهدید می‌کنند، شناسایی کرده است.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟